Magda Rohrmann Photography

Sesje par

Portrety

Sesje brzuszkowe

Rodzina

bg-black.png
 
Fot. Ania Dymek

Fot. Ania Dymek

 
Separator-ABOUT.png

Zdjęcia opowiadają historie, których słowa nigdy nie mogły

 

 

Cześć! Miło mi, że zechcieliście mnie poznać. Nazywam się Magda i jestem niezależnym fotografem. Książki, podróże, jedzenie i muzyka to rzeczy, które mnie pasjonują. Jestem Polką mieszkającą w Berlinie, ale marzę o lataniu po całym świecie, by was poznać.

Moja podróż z fotografią zaczęła się jako sposób na zrobienie czegoś twórczego poza pracą. Nigdy bym nie pomyślała, że stanie się ona moją pasją, czymś, co mnie urzeka, daje mi energię, podekscytowanie i pomysł na życie.

Jestem osobą, która kocha życie i stara się udokumentować każdy jego najmniejszy szczegół. Aaron Siskind powiedział kiedyś: "Fotografia to sposób odczuwania, dotykania, kochania. Co zostało złapane przez kliszę jest uwiecznione na zawsze... pamięta małe rzeczy, długo po tym kiedy już wszystko zostało zapomniane". Wierzę, że to jest właśnie to, co jest magiczne w robieniu zdjęć,  zachowywanie najszczęśliwszych momentów w waszym życiu na zawsze. Spojrzycie na to jedno zdjęcie za 10 lat i będziecie pamiętać jak wspaniały był ten dzień, będziecie pamiętać to uczucie. Moja radość pochodzi z udokumentowania tych chwil dla ciebie i twojej rodziny.

W moich zdjęciach próbuję opowiedzieć waszą historię, pokazać niewypowiedziane uczucia. Moje zdjęcia nie są pozowane, zamiast tego idę z wami na spacer, rozmawiam i próbuję złapać spontaniczne chwile.

 

 
 
 
bg-black-section-4.jpg